Kirajzás 2018

– vas –

Idén Egyesületünk is részt vett a dunai hajózási szezon megnyitóján.

Budapesten vasárnap harminc hajóval kezdődött a „kirajzás”, amelyen Egyesületünk is részt vett a JÉGTÖRŐ I. hajóval. Völner Pál, az Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára, a Magyar Hajózási Országos Szövetség elnöke nyitotta meg a hajózási szezont. A JÉGTÖRŐ I. indulásra kész Újpesten, egyesületi tagokkal a fedélzetén Teljes lobogódíszben! A HUNNIA velünk együtt hagyja el a kikötőt. Úton a gyülekezőhely felé. Elindul a 30 hajóból álló felvonulás. A JÉGTÖRŐ I. mellé köt a Magyar Honvédség AM típusú naszádja. Fotók: Jáky Gábor